Czy zastanawiałeś się nad materiałem izolacyjnym do Twojego domu? – Izolacja natryskowa to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, które na pewno pozytywnie Cię zaskoczy!

Co to jest piana natryskowa?

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową to nowoczesny sposób ocieplania budynków. Dzięki swoim właściwościom, idealnie sprawdza się w izolacji wewnętrznej jak i zewnętrznej obiektów. Natrysk pianki poliuretanowej, jako modernistyczne rozwiązanie ma całą gamę walorów.

       Zalety pianki                                                  

 izoluje termicznie
 pochłania dźwięk
posiada właściwości hydroizolacyjne
hipoalergiczna
samogasnąca
odporna na grzyby i pleśń
nieatrakcyjna dla szkodników i gryzoni
dociera do trudno dostępnych miejsc
szczelna
trwała
nie zmienia swoich właściwości wraz z upływem czasu - min. 50 lat bez utraty parametrów izolacyjnych
nie obciąża konstrukcji budynku
optymalizuje grubość izolacji
oszczędza przestrzeń
łatwa i szybka w użyciu
energooszczędna
ekologiczna
ekonomiczna
komfortowa
bezpieczna
posiada atest Państwowego Zakładu Hihieny oraz Instytutu Techniki Budowlanej, zgodność z przepisami UE

Choć wielu tradycjonalistów nadal twierdzi, że najlepszym materiałem jest styropian, to jednak pianka pur bije go na głowę pod wieloma względami. Koniec z kombinowaniem, w jaki sposób zmieścić warstwy styropianu na poddaszu - pianka poliuretanowa jest bowiem wygodna w montażu i zajmuje o wiele mniej miejsca przy jednoczesnej wysokiej jakości izolowania. Warto zatem zainwestować w niezawodną technologię i postawić na wysoką jakość izolacji.

Metoda wykonania

 

Szereg właściwości sprawia, że pianka pur to strzał w dziesiątkę. Jest ona używanym coraz częściej w budownictwie materiałem, który docenili specjaliści na całym świecie. Również Warszawa i województwo mazowieckie nie są pod tym względem wyjątkiem. Pianka pur zapewnia bowiem szczelność izolacji, jest trwała oraz spełnia unijne normy. Jest wygodna i bardzo prosta w użyciu, dlatego jej montaż nie zajmuje tak wiele czasu. Tuż po nałożeniu zwiększa swoją objętość, dzięki czemu dociera nawet do trudno dostępnych zakamarków.

 

 

Pianka poliuretanowa – czy dla każdego?  Czasem dana metoda ma zastosowanie w wybranych wariantach.  A jak jest w tym przypadku?

Postaw na pianki poliuretanowe, by zapewnić ciepło i komfort swojej rodzinie. Nowoczesne pianki poliuretanowe są hipoalergiczne i odporne na zniszczenia spowodowane zarówno przez pleśń, jak i gryzonie. Bez obaw może być użytkowana przez co najmniej 50 lat, a jej trwałość i niezawodność doceniło już wielu Klientów. Ponadto dzięki swoim właściwościom izolacyjnym tłumi hałas dostający się z zewnątrz, dlatego pozwala osiągnąć nie tylko ciepły, ale także cichy dom.


Na wszystkie stosowane przez nas systemy do izolacji natryskowej udzielamy rękojmi oraz długoletniej gwarancji producenta!

Siedziba naszej firmy – Warszawa. Zapraszamy do kontaktu!

Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia