Czy zastanawiałeś się nad materiałem izolacyjnym do Twojego domu? – Izolacja natryskowa to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, które na pewno pozytywnie Cię zaskoczy!

Co to jest piana natryskowa?

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową to nowoczesny sposób ocieplania budynków. Dzięki swoim właściwościom, idealnie sprawdza się w izolacji wewnętrznej jak i zewnętrznej obiektów. Natrysk pianki poliuretanowej, jako modernistyczne rozwiązanie ma całą gamę walorów.

       Zalety pianki                                                  

 izoluje termicznie
 pochłania dźwięk
posiada właściwości hydroizolacyjne
hipoalergiczna
samogasnąca
odporna na grzyby i pleśń
nieatrakcyjna dla szkodników i gryzoni
dociera do trudno dostępnych miejsc
szczelna
trwała
nie zmienia swoich właściwości wraz z upływem czasu - min. 50 lat bez utraty parametrów izolacyjnych
nie obciąża konstrukcji budynku
optymalizuje grubość izolacji
oszczędza przestrzeń
łatwa i szybka w użyciu
energooszczędna
ekologiczna
ekonomiczna
komfortowa
bezpieczna
posiada atest Państwowego Zakładu Hihieny oraz Instytutu Techniki Budowlanej, zgodność z przepisami UE

Choć wielu tradycjonalistów nadal twierdzi, że najlepszym materiałem jest styropian, to jednak pianka pur bije go na głowę pod wieloma względami. Koniec z kombinowaniem, w jaki sposób zmieścić warstwy styropianu na poddaszu - pianka poliuretanowa jest bowiem wygodna w montażu i zajmuje o wiele mniej miejsca przy jednoczesnej wysokiej jakości izolowania. Warto zatem zainwestować w niezawodną technologię i postawić na wysoką jakość izolacji.

Metoda wykonania

 

Szereg właściwości sprawia, że pianka pur to strzał w dziesiątkę. Jest ona używanym coraz częściej w budownictwie materiałem, który docenili specjaliści na całym świecie. Również Warszawa i województwo mazowieckie nie są pod tym względem wyjątkiem. Pianka pur zapewnia bowiem szczelność izolacji, jest trwała oraz spełnia unijne normy. Jest wygodna i bardzo prosta w użyciu, dlatego jej montaż nie zajmuje tak wiele czasu. Tuż po nałożeniu zwiększa swoją objętość, dzięki czemu dociera nawet do trudno dostępnych zakamarków.

 

 

Pianka poliuretanowa – czy dla każdego?  Czasem dana metoda ma zastosowanie w wybranych wariantach.  A jak jest w tym przypadku?

Postaw na pianki poliuretanowe, by zapewnić ciepło i komfort swojej rodzinie. Nowoczesne pianki poliuretanowe są hipoalergiczne i odporne na zniszczenia spowodowane zarówno przez pleśń, jak i gryzonie. Bez obaw może być użytkowana przez co najmniej 50 lat, a jej trwałość i niezawodność doceniło już wielu Klientów. Ponadto dzięki swoim właściwościom izolacyjnym tłumi hałas dostający się z zewnątrz, dlatego pozwala osiągnąć nie tylko ciepły, ale także cichy dom. Pianka pur podbija polski rynek ze względu na jednolitość przy jednoczesnej łatwości montażu. Ponieważ szczelnie wypełnia wszystkie zakamarki, może być stosowana również w pomieszczeniach o niestandardowych wymiarach. Profesjonalny zespół zajmujący się jej montażem jest w stanie ocieplić poddasze w kilka godzin. Pianka pur to także sposób na lepszą izolację akustyczną ze względu na brak spojeń podczas montażu i szczelność.


Na wszystkie stosowane przez nas systemy do izolacji natryskowej udzielamy rękojmi oraz długoletniej gwarancji producenta!

Siedziba naszej firmy – Warszawa. Zapraszamy do kontaktu!

Pianka Pur. Warszawa stawia na tę metodę

Dla wszystkich, którzy pragną postawić na nowoczesność, wybór pianki jako materiału izolacyjnego będzie najlepszy. Województwo mazowieckie, w tym Warszawa, to miejsca, gdzie coraz więcej domów lub innych budynków jest ocieplanych właśnie tym sposobem. Nie ma się co dziwić, że pianka Pur jako metoda izolacji staje się coraz bardziej popularna i powszechna. Jest to proces, który stosunkowo łatwo przeprowadzić, a poza tym nie zajmuje wiele czasu. Za pomocą pianki ociepli się także trudno dostępne miejsca, a sam materiał jest skuteczny, zdrowy i bezpieczny. W naszej firmie zapewniamy profesjonalne wykonanie usługi i oferujemy gwarancję.

Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia